REGISTRACIJA Į KONFERENCIJĄ
„Neverbalinės komunikacijos galimybės per muziką, šokį ir laisvą judesį: dialogas su Reggio Emilia ugdymo filosofija".
2024-04-18 - 2024-04-19

Laikas: Konferencija vyks 2024 m. balandžio 18 d. nuo 9 val. iki 19 val., balandžio 19 d. nuo 9 val. iki 17 val.

 

Vieta: Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija (Gerosios Vilties g. 19, Vilnius)

 

Konferencijos tikslas: pristatyti muzikos, judesio ir šokio svarbą bei galimybes panaudoti šiuos elementus ankstyvajame ugdyme.

 

Konferencijos pristatymas: Konferencijos metu kalbėsime apie muzikos, šokio ir laisvo judesio svarbą ikimokyklinio amžiaus vaikui, apžvelgsime naujausias rekomendacijas Lietuvos mokytojams, taip pat bus pristatyti naujausi Reggio Emilia ugdymo įstaigose vykdyti projektai, dalinamasi ilgamete patirtimi, kaip muzika ir šokis gali giliau ir kūrybiškiau būti taikomas vaikų švietime.

Reggio Emilia ugdymo filosofija šiuo metu yra itin vertinama, pvz., „Lego" kompanija vykdo bendradarbiavimą atnaujindama kompanijos koncepciją kūrybingumo linkme, taip pat Reggio Emilia ugdymo krypties naudą vaikų kūrybingumui, gebėjimas ir pasiekimams aktyviai tiria Harvardo, Oksfordo, Parmos, Bolonijos ir kitų universitetų mokslininkai. Reikia pastebėti, kad ši ugdymo krytis numatyta kaip viena iš atraminių naujose Lietuvos ikimokyklinio ugdymo programų gairėse, tad vis dažniau ir garsiau apie ją užsimenama Lietuvos švietimo padangėje.

Konferencija vyks lietuvių – italų kalba su vertimu.

Konferencijos dalyviai gaus Panevėžio švietimo centro išduotas pažymas.

 

Konferencijos dalyviai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdantys mokytojai ir vadovai, aukštųjų mokyklų, rengiančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus, dėstytojai ir studentai, visi, kas norėtų integruoti muziką ir šokį į ugdymo procesą neverbalinės komunikacijos aspektu.

Registracijos mokestis 100 eurų iki balandžio 3 d. imtinai, 120 eurų nuo balandžio 4 d. iki 12 d. imtinai, vėliau 150 eurų. Mokestį sumokėti į VŠĮ „Vaikas ir muzika" sąskaitą LT 867300010111464215, bankas Swedbank; Įmonės kodas 302010551. Sąskaitos faktūros išrašomos po apmokėjimo, atskiru prašymu galima išrašyti išankstinio mokėjimo sąskaitas.

 

Konferencijos organizatoriai:

VŠĮ „Vaikas ir muzika" nuo 2003 m. organizuoja tarptautines konferencijas ir seminarus pedagogams, taip pat jaunųjų atlikėjų festivalį „Fortissimo" bei pianistų konkursą „Muzika nesibaigia".

Inovatyvaus kūrybinio ugdymo darželis „Strazdanėlės". 2019 m. šiam darželiui Italijos tarptautinis „Reggio Children" centras suteikė teisę vadintis Reggio Emilia įkvėptu (angl. k. inspired by RE aproach) darželiu. Septyni „Strazdanėlių" darbuotojai stažavosi centre ir įgijo Reggio Emilia ugdymo filosofijos pedagogų sertifikatus.

Konferencijos partneriai ir rėmėjai: UAB „Muzikija", VŠĮ „Linksmosios strazdanėlės", Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija

 

Rengėjų kontaktai:

Sonata Latvėnaitė-Kričenienė el.p. vaikasirmuzika@gmail.com, mob.tel. +370 616 43 423

Indrė Šeputienė el.p. vaikasirmuzika@gmail.com, mob.tel. +370 620 29 243

Ar reikalinga sąskaita faktūra?